Poštovné

Poštovné v rámci Slovenska

Osobný odber (bez doplatku) je možný len v Bratislave – v Dúbravke na Ožvoldíkovej 4, prípadne po dohode aj na inom mieste v rámci Bratislavy. Čas a miesto osobného odberu Vám vždy potvrdíme telefonicky alebo emailom.

Ak si želáte knihy doručiť, môžete si zvoliť doručenie Slovenskou poštou, alebo vyzdvihnutie v Zásielkovni (Packeta), na odbernom mieste podľa Vášho výberu.

osobný odber: zdarma
doručenie Slovenskou poštou (v rámci SR):
1 kniha: 1,20€
2 knihy: 2,00€
3 a viac kníh: 2,90€
poštovné zdarma pri objednávkach nad 35€
Zásielkovňa (Packeta): 2,80€

Za dobierku sa k cene poštovného a balného pripočítava fixná suma 2,00€. Pri objednávkach nad 35€ je poštovné a balné ZDARMA.


Ceny poštovného do Českej republiky

Do ČR posielame objednávky Slovenskou poštou, alebo si ich môžete vyzdvihnúť na odbernom mieste Zásilkovne podľa Vášho výberu. Platba je možná v EUR (kartou, PayPal, bankový prevod), ale aj v CZK (kartou, pri bankovom prevode na náš český účet) bez dodatočných poplatkov banke.

doručenie Slovenskou poštou (Česká republika):
1-2 knihy: 3,00€
3 a viac kníh: 6,50€
Zásilkovna (Česká republika): 4,30€


Ceny poštovného do zahraničia (okrem ČR)

Knižky Vám radi pošleme aj do inej krajiny, v prípade záujmu nás prosím kontaktujte a o nákladoch na poštovné do destinácie podľa Vášho želania Vás budeme informovať. Pred odoslaním zásielky Vás budeme informovať o konečnej cene poštovného. Na základe tejto informácie máte možnosť objednávku potvrdiť, alebo ju zrušiť. Až po potvrdení zo strany zákazníka je objednávka procesovaná ďalej.